Tým salonu AFRODITI

Ivana Hanyšová
Ing. Ivana Hanyšová

Jak jsem se zamilovala do prodlužování vlasů

Ačkoliv jsem vystudovala Technickou Univerzitu, prodlužování vlasů bylo mojí vášní a koníčkem, kvůli kterému jsem nemohla usnout a vymýšlela jsem různé způsoby, jak vlasy napojit a hlavně čím.

V době, kdy jsem začínala, byla v Čechách jen vlna a chemlon. Byla jsem u začátku prodlužování vlasů v Čechách, vynalezla pár vylepšení a s radostí se dívám, jak se posunuly možnosti a hlavně dostupná kvalita vlasů. Vše mám samozřejmě na sobě vyzkoušené.

Neustále se snažím posouvat možnosti a kvalitu dál. Miluji krásu a detail a vybírat vlasy klientkám na konzultacích je mým potěšením. Mluvím plynně několika světovými jazyky a ve firmě se věnuji především dovozu vlasů, velkoobchodnímu exportu vlasů do zahraničí, školením v Akademii AFRODITI, provozu firmy a tvorbě www.

AFRODITI – Svět prodlužování vlasů.
Dovolte nám představit náš tým.

Jsme tým

Ivana

Ivana Hanyšová

majitelka

Jana

JANA SMETANOVÁ

VLÁSENKÁŘKA

Klára

Klára Klabanová

Salon manager

Lili

LILI BURAK

JUNIOR kadeřnice

Baru

BARBORA BLAHOVÁ

TOP KADEŘNÍK

Tereza

TEREZA SEIDLOVÁ

VLÁSENKÁŘKA

Míša

Michaela Vavřačová

KADEŘNÍK Senior

Vášeň zvaná vlasy

Ano, naše přání je dělat vlasy krásnější. Jak navržením šetrného prodloužení vlasů či celkové strategie, co s vlasy. Samozřejmostí je, že náš salon poskytuje kompletní kadeřnické služby na nejvyšší úrovni.

AFRODITI udává směr prodlužování vlasů

Mým mottem je používat vždy nejznámější možné technologie prodluřování vlasů a dělat vše s nejkvalitnějším materiálem a nejlépe. Proto jsme vždy v prodlužování vlasů o krok dál.

VIP Osobnosti v salonu AFRODITI

Naši kadeřníci se starají o vlasy mnoha známým osobnostem. Jelikož náš salon má stálý personál, tedy dva hlavní kadeřníky, tak Vaše vlasy budou i v jejich rukou.
Nechte se i vy hýčkat kadeřníky hvězd!

Děláme naši práci s láskou

Jsme nadšený malý tým, práce nás baví a naše stálé klientky právě toto u nás oceňují.
Naše dlouholeté vztahy se spokojenými klientkami salonu jsou naše „rodinné stříbro“.


Aplikace-prodlouzenych-vlasu


Prodlouzeni-vlasu-nano-spoje

Love is in the hair