AFRODITI záruka na pravé vlasy

Pravé vlasy na prodlužování vlasů z luxusní kolekce AFRODITI jsou se zárukou 1 rok proti zacuchání.

Pravé vlasy na prodlužování máme od momentu sběru, po třídění, mytí, dezinfekci, vlásenkářské práce či dodatečné úpravy pravých vlasů jako barvení, pod velmi náročnou kontrolou.

Jelikož kvalita pravých vlasů je pro nás 100% důležitá, tím Vaše prodlužování bude na 100% solidní a můžete se spolehnout na spolehlivého dodavatele, který rozumí kvalitě.

Velmi jednoduché a důležité:

Pokud se Vám vlasy z jakéhokoliv důvodu nelíbí, můžete je nepoužíté s původními cedulkami a gumičkami do 14ti dnů vrátit. poté již nikoli. Netýká se vlasů vyrobených na míru. Vlasy jsou otázkou osobního vkusu, ale nemusí se Vám všechny líbit. U našich vlasů platí, že jaké jsou na začátku, tak příliš jiné nebudou – nebudou rovnější či vlnější, jemnější ti hrubší. Vlasy prodáváme jen umyté a vyživené. Vlasy i z kategorie panennské mohou být barvené. Vlasy jsou lidské, každé mají za sebou nějaký osud a cestu, jak se k nám dostaly. Neznáme tedy přesně zda byly barvené či jakého etnika byla dotyčná, vlasy nemají výrobní číslo. Často se u ustřižených vlasů začnou objevovat šediny.  Prohlédněte si tedy vlasy, zda jsou Vám sympatické a rozdodněte se, zda jsou vhodné pro Vás či je nepoužité vraťte.

Záruka se nevztahuje:

Běžné opotřebení vlasů jako třepení konečků či vysušení po chemických zákrocích je přirozené. Průmyslově zesvětlené Blond vlasy nespadají do pěti hvězdičkové záruky. Nebudou se cuchat, ale po pár měsících kvůli přílišnému zesvětlení nebudou již absorbovat výživné látky.

Na spoje používáme nejkvalitnější italský kreatin, ale jelikož nejsme výrobce keratinu, nemůžeme poskytnout záruku na spoje. Pokud ale po použití keratinu je 48h bez namáčení spojů a nejsou přes spoje používány barvy, melíry, oleje atd., tak jsou spoje naprosto bezproblémové. Vlasy mují být perfektně suché a čisté před aplikací, jinak keratin líná a dochází se ztrátě vlasů. dále teplota musíbýt 200°C, což často přístroje nedosahují.

Pro více dotazů ohledně záruky nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za důvěru v naše vlasy a služby.