Rezervace prodloužení vlasů online

Na prodloužení vlasů, kadeřnické služby či konzultaci, je možné se objednat on-line, v čase, který Vám vyhovuje.

Konzultace by měla předcházet objednání. Vlasy tvoříme přesně na míru, z důvodu zaručení kvality a přirozenosti je důležité si přijít vlasy osobně vybrat, vše si odsouhlasit a písemně sepsat objednávku, ve které bude jasně specifikováno, kolik pramenů se bude aplikovat a jaká bude výsledná cena a čas aplikace.

Pokud jste zdaleka, je možné vlasy na prodlužování vybrat na základě online konzultace přes WhatsApp video hovor. Konzultaci prodloužení vlasů je nutné také objednat.

Na kadeřnické služby konzultace není nutná, ale nové klientky prosíme o uhrazení zálohy na termín předem na účet či osobně v salonu. 

Platby jsou možné hotovostní či převodem předem na účet 2400372785/2010. Platby kartou jsou možné pouze za produkty nikoliv služby, neboť účetně spadají pod jinou firmu než salon a bylo by nutné připočítat 21% DPH.

  • V případě zpracování vlasů na míru je rezervační poplatek nevratný, ale do 6ti měsíců je možné vlasy aplikovat. V opačném případě rezervační poplatek v plné výši propadá. Nelze použít na jiné služby. Pečlivě tedy prosím promyslete, zda máte vážný zájem o prodloužení vlasů vybranými vlasy.
  • Termín rezervace je možné do 3 dnů bez problému zrušit či později se storno poplatkem.
  • V případě, že zrušíte termín v kratší době než 48h (pracovních dnů), je účtováno 50% domluvené ceny, minimálně 1000Kč.
  • Při zrušení v kratší době než 24h, je účtováno 80% úkonu.

 

  • Nevztahuje se na riziko přenosu Covid-19. Pokud Vám není dobře, raději se omluvte a rezervaci rádi a bezplatně posuneme.

Náš personál potřebuje jistotu plánování. Na druhou stranu samozřejmě jsme schopni pochopit lidské či vážné zdravotní důvody. 

Rezervace prodloužení vlasů během pandemie.

Jelikož není jasné, kdy budeme moci znovu otevřít, objednávání termínu prodlužování vlasů online jsme nyní museli pozastavit.

Jakmile bude možné kadeřnické služby otevřít, všechny zájemkyně o termín prodloužení vlasů obvoláme na nabídneme první možné termíny. Prosíme Vás tedy o trpělivost v této nelehké době a těšíme se na Vás.