Ochrana před COVID 19 –  bezpečí při prodlužování vlasů

I v těchto ekonomicky náročných časech jsem se rozhodla zainvestovat a posunout bezpečnost o třídu výše.

V salonu Vás chrání vedle pravidelného větrání, také nová profesionální čistička vzduchu. O mimořádnou účinnost se postará pokročilá osmistupňová filtrace, která odstraňuje 99,9% virů díky HEPA H13 filtrům a UV-C záření., v současné době maximum, které pro Vás můžeme udělat.

 
cisticka vzduchu

Samozřejmostí jsou správně nasazené roušky zakrývající jak ústa, tak nos, povinné pro všechny a stále. Bez roušky nebudete obslouženi. V případě padající roušky Vám bude nabídnuta jednorázová. Na barvení vlasů budou k dispozici jednorázové, abyste si neumazaly svoji roušku.

Při vstupu do provozovny Vám bude změřena teplota.

Podávání občerstvení u kadeřnické obsluhy je pozastaveno a je vyhrazeno jiné místo pro Vaše občerstvení. Místa v salonu sou uspořádána tak, aby byly bezpečné 2 m rozestupy mezi jednotlivými zákaznicemi. Počet zákazníků bude objednáním regulovaný, doprovod z důvodu omezené kapacity není možný.

Používáme nejkvalitnější dezinfekční prostředky od firmy Agens. Dezinfekce klik, křesel, kohoutku, toalety, nástrojů a vypínačů je prováděna v pravidelných intervalech konzultovaných s Hygienickou stanicí hl. m. Prahy.

V zájmu ochrany zdraví nás všech si vyhrazujeme právo neposkytnout službu klientkám vykazujícím známky nemoci. Pokud pociťujete i malé příznaky nemoci, není problém termín u nás odložit.

Snažíme se pro Vás udělat maximum, abyste si mohly v klidu u nás oddechnout a návštěvu si s klidem užít. Pokud Vás napadá další opatření, které by pomohlo zvýšit Váš pocit bezpečí, napište nám.

Těšíme se na Vás.

bezepecnost v kadernictvi koronavirus