Vlasy k prodloužení

Vlasy k prodloužení se dají rozdělit dle původu a kvality. Před prodloužením vlasů doporučujeme se objednat na konzultaci zdarma a sama si vybrat vlasy k prodloužení, které bude nejvhodnější k prodloužení vašich vlasů.

Jelikož každé vlasy, které nabízíme k prodloužení vlasů jsou úplně panenské vlasy – tedy každý culík je z jednoho člověka, tak je na výběr z mnoha originálů. Kromě platinových vlasů neprodáváme vlasy průmyslově zpracované.

Vlasy k prodloužení AFRODITI jsou tak jednoduché a kvalitní, že jaké si je vyberete, takové zůstanou. Užijte si rituál výběru vlasů k prodloužení v naší prodejní galerii pravých vlasů v Praze.

Vlasy Champagne

K prodloužení vlasů jemných, kratších či poškozených. Dětské vlasy Champagne jsou na prodlužování vlasů ideální, neboť jsou velmi lehké a nepředstavují pro vlastní vlasy žádnou zátěž.

Slabé stránky

Jelikož dětské vlasy s věkem tmavnou, tak jsou velmi vzácně delší než 35 cm, tedy tyto vlasy jsou výborné na prodloužení vlasů pod lopatky a nad prsa.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Téměř neomezená, nad 10 let. Jsou stabilně krásné a lesklé. Zkracují se posouváním. 2 roky při servisu v AFRODITI proti zacuchání.

Vlasy Evropa

Evropské vlasy jsou identické s našimi vlasy a tudíž velmi jemné a vhodné k prodloužení vlasů. Výhodná investice pro dlouhodobé prodlužování vlasů, vydrží několik let krásné. Výborné na prodloužení vlasů a zahušťování vlasů do přirozených délek – 38 cm.
Jsou velmi lehké, nenamáhají při prodloužení vlasů vlastní vlasy.

Slabé stránky

Vzhledem k omezenému počtu lidí, co prodají své vlasy, velmi vzácný zdroj. V dlouhých délkách roste výrazně i cena prodloužení. Nevhodné na dodání objemu, neboť velmi jemné a mohou se jim třepit konečky. V dlouhých délkách roste výrazně i cena prodloužení.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Výhodná investice pro dlouhodobé prodlužování vlasů, vydrží několik let (5 a více let) krásné. Firma AFRODITI – záruka původu evropských vlasů. Záruka 2 roky při servisu v AFRODITI proti zacuchání.

Vlasy Zohar

Jsou mimořádně lesklé a překypující zdravím. Jejich vlna je pevná a pružná. Jsou pevnější než středoevropské vlasy, drží tedy perfektně tvar a podrží účesu objem.

Slabé stránky

Pocházejí z velmi omezeného zdroje a každý culík je originál – nedá se znovu dokoupit. V dlouhých délkách roste i cena.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Jsou tak zdravé, že nemají ani po letech 4 – 8 nošení tendenci k třepení konečků. Záruka 2 roky při servisu v AFRODITI proti zacuchání.

Vlasy Agapé tmavé a blond

Nádherné hladké jemné vlasy ideální k prodloužení vlasů bez žehlení. Jsou výrazně jemnější než Kazachstán a cenově dostupnější než Řecké vlasy. Za skvělou cenu jsou mimořádně krásné, nyní jedny z nejpoužívanějších vlasů. Přirozený nebarvený odstín je černá a tmavě hnědá, nicméně jdou krásně zesvětlit.

Slabé stránky

Výborný poměr kvalita vs. cena.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Tyto nádherné vlasy jsou velmi kvalitní a vydrží několik let (2 – 5 let). Záruka 2 roky při servisu v AFRODITI proti zacuchání.

Řecké vlasy

Řecké vlasy jsou stálice na trhu prodlužování vlasů. Velmi zdravé a pevné, plné života a lesku a téměř nezničitelné. Řecké vlasy jsou velmi krásné a bude Vás bavit se jich dotýkat. Drží perfektně vlnu pokud se natočí anebo jsou i úplně rovné. Jsou to i ideální vlasy k prodloužení tmavých vlasů.

Slabé stránky

Skvělá cena do 50 cm, pak poměrně roste. V delších délkách mohou být těžké, tím jak jsou zdravé a silné. Upozornění: Na trhu se nyní vyskytují napodobeniny s názvem Řecké vlasy. Okopírovat název je lehké, zdroj nikoliv. Dopřejte si originál od Afroditi.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Máme zákaznice, které je i po pěti letech mají nádherně lesklé a mění jen z důvodu, že jim mezitím narostly vlasy. Vydrží lesklé i několik let, – 7.

Vlasy Kazach

Pevné vlasy na prodloužení vlasů za výbornou cenu. Jsou těžší a tvrdší než naše vlasy. Mají tendenci být sušší. Kazašské vlasy jsou vhodné k prodloužení zejména tam, kde se řeší kvalitní prodloužení za dobrou cenu.

Slabé stránky

Tvrdší a pevnější. Jsou hrubší, ale občas přivezu i dětské a ty jsou velmi jemné.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Kazašské vlasy k prodloužení vydrží pěkné cca 3 roky, ale může být i déle. Většinou si je klientky mění, neboť mají chuť na nové vlasy k prodloužení.

Brazilské vlasy

Originální vlasy k prodloužení vlasů. Jsou velmi kudrnaté a jejich vlna drží, neboť se jedná o přirozeně kudrnaté vlasy k prodloužení vlasů. Každý culík je úplně jiný a mají i jiný typ vln.

Slabé stránky

Velmi tvrdé a pevné vlasy na prodloužení kudrnatých vlasů. Jsou sušší a tvrdší než naše vlastní vlasy. Nerostou v dlouhých délkách. Opět pozor na napodobeniny.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Vlny vydrží několik let, většinou se mění z důvodu zkrácení a tvrdosti.

Kyperské vlasy

Lehce vlnité vlasy k prodloužení vlasů, kde chceme dosáhnout dlouhé délky prodloužených vlasů. Kyperské pravé vlasy jsou lehké a objemné.

Slabé stránky

Nejsou tak zdravé a lesklé jako Řecké vlasy. Mohou se jim třepit konečky.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Životnost je cca 3 roky a déle.

Vlasy Platinia

Vlasy k prodloužení dlouhých a výrazně zesvětlených vlasů. Vlasy Blond a Platinia byly zesvětleny na prodloužení vlasů z tmavých vlasů. Odbarvení vlasů bylo provedeno průmyslově, u vlasů Blond 24 ručně. Velkou výhodou vlasů Platinia na prodloužení vlasů je jejich Platinový odstín a dostupné dlouhé délky za skvělou cenu.

Slabé stránky

Jsou odbarvené průmyslově z tmavých do platiny. Kvůli vytrhanému pigmentu již nepřijímají živiny a třepí se a lámou.

Životnost vlasů k prodloužení a záruka na pravé vlasy

Na tyto vlasy jako na jediné nedáváme záruku, neboť jsou odbarvené průmyslově a odbarvení je tak náročné, že vlasy jsou velmi křehké a nevydrží dlouho (5 měsíců – 2 roky).