Search
Close this search box.

Culíky - vlasy na gramy

V této kategorii naleznete odbarvené culíky z kategorie Blond.

Cena je za 1 kus, tedy kompletní culík pravých vlasů. Dále je možné na objednávku culík zpracovat na požadované množství pramínků na metodu Micro Ring či na metodu prodloužení vlasů Keratinem či nově i vlasových PU pásek či na další metody prodlužování vlasů v naší vlásenkářské dílně.

V rámci eshopu si tedy vyberete culík a pokud si jej přejete zpracovat či za poplatek rozdělit, dohodnete se s námi individuálně. Budeme potřebovat SKU kód culíku a přesně si ujasníme objednávku dle vašich potřeb k vaší maximální spokojenosti. Jelikož každý culík je jiný, v rámci eshopu není možné perfektně odhadnout množství pramínků, které z něj bude, ale v rámci našich zkušeností to přibližně odhadneme. Výsledné množství pramínků či pásek vždy závisí, jak lehké či těžké jsou vlasy, velikost pramínků či pásek je stále stejná.

Další možností je nakombinovat culík, který se napramínkuje a již hotové pramínky. Důležité je, zda se vlasy k sobě typově hodí, což u každé objednávky kontrolujeme. Můžete si tedy zakoupit celý culík a objednat si k němu zpracování na konkrétní metodu prodloužení vlasů a až bude zpracování hotové, doplatí se výroba přesného počtu pramínků.

Důležité upozornění: Dokud jsou vlasy v culíku, můžete je bez problémů vrátit, pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudou líbit. Ale jakmile je již zpracujeme na míru dle vaší objednávky, výměna či vrácení již možné není, culík byl již zpracován. V tomto ohledu je vhodnější si koupit již hotové pramínky, které samozřejmě vrátit lze.

Jelikož se jedná o realistické fotografie každého konkrétního culíku, doplněné přesným označeným barvy, s vracením se setkáváme velmi zřídka. V případě pochybností, je také možné nafotit více fotografií pro správné rozhodnutí.

S výběrem vlasů Vám velmi rádi poradíme.

Upřesněte cenu

Podle barvy

Podle délky

Podle metody

Podle původu

Podle hmotnosti

Zda přírodní či barvené

Podle vlnitosti

Kategorie

Vaše měna