Rezervace prodloužení vlasů online

Na prodloužení vlasů, kadeřnické služby či konzultaci, je možné se objednat on-line, v čase, který Vám vyhovuje.

Konzultace by měla předcházet objednání. Vlasy tvoříme přesně na míru, z důvodu zaručení kvality a přirozenosti je důležité si přijít vlasy osobně vybrat, vše si odsouhlasit a písemně sepsat objednávku, ve které bude jasně specifikováno, kolik pramenů se bude aplikovat a jaká bude výsledná cena a čas aplikace.

Pokud jste zdaleka, je možné vlasy na prodlužování vybrat na základě online konzultace přes WhatsApp video hovor. Konzultaci prodloužení vlasů je nutné také objednat.

Na kadeřnické služby konzultace není nutná, pouze si službu schválíme pomocí emailu či WhatsApp a fotografie, co se bude přesně dělat.

Platby jsou možné hotovostní či převodem předem na účet 2400372785/2010. Platby kartou v  současné době nepřijímáme.

  • V případě zpracování vlasů na míru je rezervační poplatek nevratný, ale do 6ti měsíců je možné vlasy aplikovat. V opačném případě rezervační poplatek v plné výši propadá. Nelze použít na jiné služby. Pečlivě tedy prosím promyslete, zda máte vážný zájem o prodloužení vlasů vybranými vlasy.
  • Termín rezervace je možné do 3 dnů bez problému zrušit či později se storno poplatkem.
  • V případě, že zrušíte termín v kratší době než 48h (pracovních dnů), je účtováno 30% domluvené ceny, minimálně 1000Kč.
  • Při zrušení v kratší době než 24h, je účtováno 80% úkonu.

Náš personál potřebuje jistotu plánování. Na druhou stranu samozřejmě jsme schopni pochopit lidské či vážné zdravotní důvody. 

Pozdní příchody

Čas, který máte rezervovaný je závazný a po Vás je již objednaná další klientka. Pozdní příchody velmi komplikují harmonogram dne a je potřeba počítat s tím, že se v kratším čase nemusí stihnout celý úkon a stihne se jen, co se stihne.

Pokud nestíháte na domluvený čas se dostavit, informujte nás o tom co nejdříve. Je nutné vzít na vědomí, že čas stráveným čekáním je nutné uhradit. Za každých započatých 10min je příplatek 100 Kč. (U omluveného příchodu do 10 min se nepočítá). 

Děkujeme za pochopení a těšíme se Vás!