AFRODITI, prodlužování vlasů

Tým AFRODITI

logo afroditi

 Ivana Hanysova AFRODITI

 

Ivana – majitelka

Ačkoliv jsem vystudovala Technickou Univerzitu, prodlužování vlasů bylo mojí vášní a koníčkem, kvůli kterému jsem nemohla usnout a vymýšlela jsem různé způsoby, jak vlasy napojit a hlavně čím. V době, kdy jsem začínala, byla v Čechách jen vlna a chemlon. Byla jsem u začátku prodlužování vlasů v Čechách, vynalezla pár vylepšení a s radostí se dívám, jak se posunuly možnosti a hlavně dostupná kvalita vlasů. Vše mám samozřejmě na sobě vyzkoušené.

Neustále se snažím posouvat možnosti a kvalitu dál. Miluji krásu a detail a vybírat vlasy klientkám na konzultacích je mým potěšením. Mluvím plynně několika světovými jazyky a ve firmě se věnuji především dovozu vlasů, velkoobchodnímu exportu vlasů dále do zahraničí, školením v Akademii AFRODITI, provozu firmy a tvorbě www.

Na tomto místě bych ráda poděkovala všem, kteří byli součástí vývoje značky AFRODITI. Bez zákaznic, které mi daly důvěru, by AFRODITI neexistovala. Také děkuji svým zaměstnancům, neboť to jsou oni, kdo tvoří to vše krásné a zůstávají občas přesčas.

 

Barbora Blahová AFRODITI

Barbora – Senior kadeřnice, zástupkyně majitelky

Někdo se narodí s úsměvem na rtech, oplývá radostí, optimismem, nadhledem a moudrostí, která je velmi vzácná v tak útlém věku. A také nepřehlédnutelnou šikovností…. Barbora před lety jako čerstvá absolventka zaplula do týmu AFRODITI a nepřestávala nikoho udivovat, jak jí všechno jde a s jakým šarmem. Bára je velmi šikovná a všestranná, proto má moji důvěru a je mojí zástupkyní. Bára je velmi kvalitní člověk, který má své pevné hodnoty a názory a je Vám s ní zkrátka moc dobře. Ideálně bych potřebovala Barborku naklonovat, neboť klientky jí milují a vše perfektně zařídí. Její drobné úzké prstíky vymodelují nejkrásnější a nejmenší spoje, které zároveň perfektně drží a dává si obzvláště záležet, že jsou spoje od začátku pohodlné a velmi bezpečné. Co víc si tedy při prodlužování vlasů můžete přát.

 

Anet salon manager

Anet – Salon manager, administrativa a konzultace

První kontakt s AFRODITI byl u Vás pravděpodobně s naší nenahraditelnou Anet. Mimořádná kombinace administrativního talentu, šarmu a citu pro výběr vlasů. Objednávky přes telefon, emailová komunikace a konzultace výběru vlasů, tím vším Vás provede právě ona.

Klára – prodlužování vlasů

Originální, zručná a velmi rychlá Klára, která díky své vášni pro vlasy a dlouholeté praxi v copáncích, dreadech a afroúčesech, tak se velmi rychle etablovala v prodlužování vlasů. Klára je originál a svým širokým rozhledem Vás zaujme natolik, že v kombinaci s její rychlostí a precizností, budete překvapeny, že výsledek je již hotov a jste moc spokojena.

Vlásenkářky a technologové barvení

Ty nejkrásnější a nejpřesnější spoje nepocházejí ze stroje, ale z velmi šikovných rukou našich vlásenkářek a technologů barvení. Naše práce je tak kvalitní díky perfektně odvedené práci do detailu. Většina práce, kterou nevidíte, odvedou právě ony v naší vlásenkářské dílně. Připraví Vám vlasy do detailu na míru včetně přesných jemných poměrů promelírování  jednotlivých pramínků, aby prodloužení bylo perfektní. Trpělivost a šikovnost jim upřímně „závidím“ a jsem moc ráda, že všechny vlásenkářky, našly své pevné místo v týmu AFRODITI.

 Kadeřnice na výkupy vlasů

Krásné účesy, které velmi zručně a elegantně ostříhá náš tým externích kadeřnic na výkupy,  s ohledem na výkup vlasů jsou skvělá kombinace střihu a optimální délky.

Práce tým AFRODITI