AFRODITI, prodlužování vlasů

Tým AFRODITI

logo afroditi

 Ivana Hanysova AFRODITI

 

Ivana – majitelka

Ačkoliv jsem vystudovala Technickou Univerzitu, prodlužování vlasů bylo mojí vášní a koníčkem, kvůli kterému jsem nemohla usnout a vymýšlela jsem různé způsoby, jak vlasy napojit a hlavně čím. V době, kdy jsem začínala, byla v Čechách jen vlna a chemlon. Byla jsem u začátku prodlužování vlasů v Čechách, vynalezla pár vylepšení a s radostí se dívám, jak se posunuly možnosti a hlavně dostupná kvalita vlasů. Vše mám samozřejmě na sobě vyzkoušené.

Neustále se snažím posouvat možnosti a kvalitu dál. Miluji krásu a detail a vybírat vlasy klientkám na konzultacích je mým potěšením. Mluvím plynně několika světovými jazyky a ve firmě se věnuji především dovozu vlasů, velkoobchodnímu exportu vlasů dále do zahraničí, školením v Akademii AFRODITI, provozu firmy a tvorbě www.

Na tomto místě bych ráda poděkovala všem, kteří byli součástí vývoje značky AFRODITI. Bez zákaznic, které mi daly důvěru, by AFRODITI neexistovala. Také děkuji svým zaměstnancům, neboť to jsou oni, kdo tvoří to vše krásné a zůstávají občas přesčas.

 

Ondřej AFRODITI

Ondřej – Kadeřník

Kdo pozná Ondřej magický dotek a jeho mistrovství, tak už nebude chtít chodit jinam. Děkuji Ondřejovi, že je naší kadeřnickou hvězdou již mnoho let a přispívá tak nedílnou měrou ke kvalitě značky AFRODITI. Ondřej má dlouholeté zkušenosti z kadeřnických salónů v Oxfordu, kde předtím působil. Přivezl si z Anglie nejen noblesní způsoby, ale také zkušenosti, jak ostříhat různé etnické typy vlasů a především kouzelné japonské nůžky, které v Ondřejových zlatých rukou ostříhají opravdu jen to nejnutnější, ale účes je pevný a perfektně drží. V prodlužování vlasů se zaškolil v AFRODITI a specializuje se na tenké tunely. Ondřej rozumí skvěle své práci a především lidské duši. Kdyby se Ondra nestal významným kadeřníkem, určitě by se věnoval svému velkému daru léčitelství. Tak dopřejte si pár hodin v oáze Ondrovi přítomnosti a nechte se hýčkat jeho uměním.

 

Barbora Blahová AFRODITI

Barbora – Kadeřnice, provoz salonu

Někdo se narodí s úsměvem na rtech, oplývá radostí, optimismem, nadhledem a moudrostí, která je velmi vzácná v tak útlém věku. A také nepřehlédnutelnou šikovností…. Barbora před lety jako čerstvá absolventka zaplula do týmu AFRODITI a nepřestávala nikoho udivovat, jak jí všechno jde a s jakým šarmem. Bára je velmi šikovná a všestranná, proto má moji důvěru a je mojí zástupkyní a vyřizuje veškerou administrativu. Bára je velmi kvalitní člověk, který má své pevné hodnoty a názory a je Vám s ní zkrátka moc dobře. Ideálně bych potřebovala Barborku naklonovat, neboť klientky jí milují a vše perfektně zařídí. Její drobné úzké prstíky vymodelují nejkrásnější a nejmenší spoje, které zároveň perfektně drží a dává si obzvláště záležet, že jsou spoje od začátku pohodlné a velmi bezpečné. Co víc si tedy při prodlužování vlasů můžete přát.

Sabina – vlásenkářka, technolog barvení

Ty nejkrásnější a nejpřesnější spoje nepocházejí ze stroje, ale z velmi šikovných rukou naší kadeřnice Sabiny, která je specialistkou na drobné vlásenkářství. Naše práce je tak kvalitní díky perfektně odvedené práci do detailu. Sabina je velmi zručná a také skvělá technoložka barvení, takže většina práce, kterou nevidíte, odvede právě ona v naší vlásenkářské dílně. Připraví Vám vlasy do detailu na míru včetně přesných jemných poměrů promelírování  jednotlivých pramínků, aby prodloužení bylo perfektní. Trpělivost, mladistvou energii a šikovnost jí upřímně „závidím“ a jsem moc ráda, že také ona, našla své pevné místo v týmu AFRODITI.

Alexandra- kadeřnice, výkupy vlasů

Krásné účesy, které velmi zručně a elegantně Saša ostříhá s ohledem na výkup vlasů jsou skvělá kombinace střihu a optimální délky.

Zajímavostí je, že Alexandra byla zakladatelkou kadeřnického studia Piraňa v roce 2000, což byl první salon zaměřený na extravagantní účesy a copánky. Saša díky svému životu v zahraničí mluví anglicky a španělsky.

V prodlužování vlasů má skvělou praxi. V salonu ji zastihnete dopoledne.