AFRODITI, prodlužování vlasů

On-line rezervace

Pro náhled volných termínů prosím a vytvoření rezervace je nutné se přihlásit.

Vlasy tvoříme přesně na míru, z důvodu zaručení kvality a přirozenosti je důležité předem pro obě strany odsouhlasit a písemně sepsat objednávku, ve které bude jasně specifikováno, co se bude a dělat a jaká bude výsledná cena a čas aplikace.

Platby jsou možné hotovostní či převodem předem na účet 2400372785/2010.

V případě zpracování vlasů na míru je rezervační poplatek nevratný, ale do 6ti měsíců je možné vlasy aplikovat. V opačném případě rezervační poplatek v plné výši propadá. Nelze použít na jiné služby. Pečlivě tedy prosím promyslete, zda máte vážný zájem

  • Termín rezervace je možné do 3 pracovních dnů bez problému zrušit či později se storno poplatkem.
  • V případě, že zrušíte termín v kratší době než 48h (2 pracovních dnů), je účtováno 50% domluvené ceny, minimálně 1000Kč.
  • Při zrušení v kratší době než 24h, je účtováno 80% úkonu.

Náš personál potřebuje jistotu plánování. Na druhou stranu samozřejmě jsme schopni pochopit lidské či vážné zdravotní důvody. Proto prosím v případě zdravotních důvodů nám pošlete potvrzení od lékaře jméno a datum, (samozřejmě bez citlivých údajů).

Noví klienti po objednání na termín bez konzultace budou vyzváni k zaplacení rezervačního poplatku 1000Kč za termín, který jim termín rezervuje 3dny. Bez předchozí konzultace není možné termín objednat.