AFRODITI, prodlužování vlasů

On-line rezervace

Co je důležité vědět, než se objednám?

Prodlužování vlasů předchází konzultace.

Vlasy tvoříme přesně na míru, z důvodu zaručení kvality a přirozenosti je důležité předem pro obě strany odsouhlasit a písemně sepsat objednávku, ve které bude jasně specifikováno, co se bude a dělat a jaká bude výsledná cena a čas aplikace.

V případě zpracování vlasů na míru je rezervační poplatek nevratný, ale do 6ti měsíců je možné vlasy aplikovat. V opačném případě rezervační poplatek v plné výši propadá. Nelze použít na jiné služby. Pečlivě tedy prosím promyslete, zda máte vážný zájem

  • Termín rezervace je možné do 3 pracovních dnů bez problému zrušit či později se storno poplatkem.
  • V případě, že zrušíte termín v kratší době než 48h (2 pracovních dnů), je účtováno 50% domluvené ceny, minimálně 1000Kč.
  • Při zrušení v kratší době než 24h, je účtováno 80% úkonu.

Náš personál potřebuje jistotu plánování. Na druhou stranu samozřejmě jsme schopni pochopit lidské či vážné zdravotní důvody. Proto prosím v případě zdravotních důvodů nám pošlete potvrzení od lékaře jméno a datum, (samozřejmě bez citlivých údajů).

Noví klienti po objednání na termín bez konzultace budou vyzváni k zaplacení rezervačního poplatku 1000Kč za termín, který jim termín rezervuje 3dny. Bez předchozí konzultace či dohody není možné termín objednat. Výkupy vlasů se objednávají po odsouhlasení podmínek osobně či emailem.

Pro náhled volných termínů a vytvoření rezervace je nutné se přihlásit. Platby jsou možné hotovostní či převodem předem na účet 2400372785/2010, služby kartou hradit nelze.