AFRODITI, prodlužování vlasů

Afroditi - rady na výběr

Rady na výběr

Při výběru vlasů doporučujeme osobní konzultaci, kde si vlasy a délku přímo vyzkoušíte.

Pokud tuto možnost nemáte, v rámci  nadstandardního servisu AFRODITI Vám zašleme na základě Vaší fotografie vybrané culíky vlasů, ze kterých by bylo nejvhodnější prodloužení provést.

Vyberte si vlasy podobné struktury – k vlnitým vlnité. Vaše prodloužené vlasy úplně splynou a i když vyjdete z moře, tak vlasy budou nerozeznatelné. Nic Vás tedy neprozradí.

Nejkrásnější výsledky vznikají podtržením přirozenosti.

  • Čím jsou vlasy delší, je nutné aplikovat větší množství, aby přechod nebyl znát a konce nebyly řídké. Přirozeně prodloužený účes vlasy nezatíží, jen podtrhne Vaší krásu.
  • Mějte realistické požadavky na délku. Při aplikaci 35cm délky – to je pod lopatky, je většina zákaznic velmi spokojených a překvapených, jak je to dlouhé. Vlasy si změřte ustřihnutým papírem od lalůčků uší dolů a uvidíte kam přesně daná délka sahá.
  • Ideální je jeden culík jako základ. Vlasy aplikujeme tak, že nedochází k žádnému zastřihávání, takže délku neztrácíte. Při posunutí vlasů se vlasy dle délek poskládají a opět není zastřihávání vlasů nutné. Naopak z jednoho culíku vznikají nejpřirozenější účesy, neboť různé řady vytvoří  skrytý přechod.
  • Máte vlasy rovné a chce vlnité? Vyberte si vlasy vlnitější a Vaše vlasy se po umytí kolem pevných vln obtočí a máte účes svých snů bez invazivních chemických procedur.
  • Čím větší změna, tím více pramenů. na změnu délky o 10cm stačí 70ks, o 20cm  100ks,  30cm 130ks, 40cm 150ks. Přirozeného prodloužení z krátkých vlasů na dlouhé s málo prameny nelze udělat dobře, konce budou řídké. Nechte si zdarma poradit.
  • Vyberte si vlasy osobně. Každé vlasy mají jinou energii a je zážitek si mezi spoustou krásných vlasů vybrat právě ty Vaše!