AFRODITI, prodlužování vlasů

Olga Lounová

Metody prodloužení vlasů

Prodloužení vlasů musí být hlavně bezpečné a dlouhodobě udržitelné. Zaměřujeme se na nejnovější a vylepšené metody prodloužení vlasů.

Spoje AFRODITI na prodloužení vlasů jsou miniaturní, bez tepla za studena a transparentně funkční. Rádi Vám zdarma aplikujeme pár pramínků, ať si sama vyzkoušíte, v čem je rozdíl a hlavně, jak spoje a různé metody prodlužování vlasů sedí Vám. V rámci bezplatné konzultace  s Vámi probereme několik možností prodloužení vlasů s ohledem na Vaše vlasy.

Spoj, který používáme k prodloužení vlasů je jen 2,8mm dlouhý, ultra tenký a díky tomu že se jedná spoje navržené přímo pro AFRODITI na prodlužování vlasů, použitým materiálem je ušlechtilá měď, která nezpůsobuje alergie, úplně splyne s vlastním vlasem a je v souladu i s magnetickou rezonancí.

Na detaily prodloužení vlasů partií kolem obličeje, které vytvářejí dokonalé prodloužení vlasů, používáme ultra tenké termo spoje či metodu prodlužování vlasů Extend Magic. Na většinu partií používám většinou tenké tunely, což jsou vylepšné micro rings vyvinuté pro AFRODITI, které jsou v současné době nejbezpečnějším spojem za studena, díky kterému je prodloužení vlasů bezpečné a neviditelné a dlouhodobě udržitelné. Spoje pravých se téměř nezkracují při posunu prodloužených vlasů.

Spoje se sundávají opět pouze mechanicky pouhým otevřením, je to velmi rychlé a vlas zůstává úplně čistý. Při posunutí prodloužených vlasů se používá stejný pramen pravých vlasů, jen se znovu zpevní spoj, což se děje během rozčesání vlasů.

Další metody (pásky, trubičky, japonské řetězení, našívání atd) také stále provádíme, ale jen v omezené míře, neboť pozitiva tenkývch tunelů, neviditelných micro rings, vítězí.

Naší specialitou je kombinovat různé technologie prodlužování vlasů za účelem nalézt optimální rovnováhu pro Vaše vlasy. Dlouhodobým záměrem prodloužení vlasů je udržitelnost a bezpečí prodlužovaných vlasů. Naše přirozené výsledky prodloužených vlasů tuto filozofii podtrhují a mnoha klientkám mezitím vlasy dorostly do požadované délky.

Metody prodlužování vlasů, které používáme

  • Micro tunely
  • Měděné micro rings
  • Tenké termospoje
  • Extend Magic
  • Keratin
  • Trubičky Pearl & Shell
  • Vlasové PU pásky

 

Prodlužování vlasů metodyOlga Lounová Prodlužování vlasů Prodlužování vlasů