AFRODITI, prodlužování vlasů

O nás

 Vítejte ve světě prodlužování vlasů AFRODITI.

Jsme salon zaměřený na poskytování kompletních služeb v prodlužování vlasů. Naší náplní je vytvářet ženy ještě krásnější a spokojenější. Naší doménou jsou etické zdroje vlasů, kde při výkupu byla zaplacena fair trade cena a či vlasy byly darované za účelem dražby na charitativní účel. U nás naleznete velmi zajímavou nabídku pravých vlasů k prodlužování od jemných dětských nebarvených blond vlásků, po ultra hladké lesklé vlasy až po exotické kudrnaté lokny. Značka AFRODITI je již od roku 2005 spolehlivým dodavatelem, který byl u základů prodlužování vlasů.

Díky mnohaletým zkušenostem a zaměřením na kvalitu jsme schopni Vám nabídnout to dle nás to nejlepší a možnost volby. Pravé vlasy jsou komplet vystaveny na místě. Srdečný personál, který rozumí bezpečnému prodlužování vlasů a především Vám na základě zkušeností dokáže lidsky poradit. Kvalita a záruka za odvedenou práci jsou samozřejmostí. Naše kvalita je v detailech, ruční práci a individuálnímu přístupu k Vám. Jsme malý butikový salon, kadeřníci hvězd budou i Vašimi kadeřníky. Zakládáme si na lidskosti, pohodě a jednoduchosti. Jsme „baby friendly“, není problém si k nám vzít kočárek, vyhradíme si jen více času, ať se Vám přizpůsobíme.

Naše stálé několik let vracející se zákaznice a jsou nejlepší vizitkou naší práce. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás!

Kontrola kvality vlasuNakup-vlasu-po-sveteAFRODITI-praminkovaniAplikace-prodlouzenych-vlasuProdlouzeni-vlasu-nano-spojeProdlužování-vlasů-evropskými vlasy